ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.
  • سامانه مرخصی آنلاین

    لطفا جهت استفاده از خدمات الکترونیک سازمان از منوی بالا و یا پایین سایت استفاده نمایید

نرخ نامه 1394

Taxi نرخ انواع تاکسی درون شهری مصوب سال 1394 ...

 

 

 

ادامه مطلب

سخن مدیر عامل

modirپیام مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری بیرجند ...

 

 

 

ادامه مطلب

No result...

رژه خودروئی ناوگان تاکسیرانی

درنخستین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی وسالروز ورود معمارکبیر انقلاب به وطن ، رژه خودروئی تاکسیرانان با حضور مسئولین ادارات ونهادهای شهرستان ، صبح سه شنبه از بلوارصیاد شیرازی آغاز ودرسطح شهر به انجام رسید . دراین برنامه خودروهای تاکسیرانی با حمل تمثال امام راحل ، مقام معظم رهبری وپرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران ، خاطرات روزهای پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را برای شهروندان یادآور شدند . 

افتتاح و راه اندازی شبکه بی سیم ویژه بانوان

یکی از اقدامات این سازمان، فراهم نمودن زمینه و امکان لازم برای فعالیت بانوان به عنوان راننده ی تاکسی درون شهری درجهت گسترش فرهنگ عفاف و حجاب برای رفاه و امنیت بانوان محترمه می باشد. بانوان بی سرپرست و یا بانوانی که مجبور هستند تا هزینه ی زندگی خود و خانواده هایشان را تأمین کنند می توانند با شرایط ویژه به عنوان راننده ی تاکسی در شهر بیرجند فعالیت نمایند. فعالیت بانوان برای تاکسی شهری توانسته است در بسیاری از موارد برای سرویس دهی به بانوان شهر موثرتر و مطمئن تر واقع گردد. از این روبا توجه به انعقاد قراردادبا بخش خصوصی نسبت به افتتاح و راه اندازی شبکه بی سیم بانواناقدام شده است.

تمدید طرح نوسازی تاکسی های فرسوده

تاکسیرانان محترم با عنایت به اینکه مهلت ثبت نام طرح نوسازی تاکسی های فرسوده(طرح کلید به کلیدازمدل85 به ماقبل) تمدید گردیده شایسته است جهت تبدیل به احسن تاکسی فرسوده وانجام فرآیند نوسازی به یکی از دفاتر پیشخوان دولت مراجعه و اقدام نمائید. وبرای کسب اطلاعات بیشتر بایکی ازشماره ذیل تماس حاصل فرمائید. (روابط عمومی سازمان تاکسیرانی بیرجند)

تلفن تماس :6- 32226005

چه کسی آنلاین است؟

ما 2 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

خبرنامه ماهیانه

 پست الکترونیک خود را در این قسمت ثبت نمایید: